Мистецтво заради життя

16 травня в Open Office НУВГП відбувся благодійний кінопоказ фільму “Вальс”.

Фільм  знятий рівненськими режисерами-аматорами, які по-справжньому люблять кіно та мріють підняти український некомерційний кінематограф на новий рівень. Завдяки вірі у власну справу та неймовірному завзяттю команди, незважаючи на брак коштів і ресурсів, фільм побачив світ! І це величезна перемога мистецтва над матеріалізмом та корисливістю сучасного світу.

Всі гості заходу мали унікальну нагоду вперше побачити фільм на великому екрані та долучитися до благодійної справи - допомогти у зборі коштів для Ольги Баранчук, першої рівненської дівчини-барбера, яка бореться з раком. Автором ідеї та ініціатором показу був Дмитро Соболь. Захід відбувся під гаслом “Мистецтво заради життя!”

Однією з головних локацій зйомок був Національний університет водного господарства та природокористування, тому дуже символічно, що і прем'єра фільму відбулася саме у нашому університеті. Бажаємо успіху режисерам-ентузіастам та чекаємо нових фільмів!

Ксенія Косюк,
студентка ННІБА