Презентація програм навчання та стажування

В рамках «Тижня Європи» в конференц-залі університету  відбулася презентація ряду програм стажування та навчання. Зокрема, Катерина Жданова, менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+, представила  можливості за «Еразмус+  KA107 programme» для викладачів і студентів НУВГП.

Далі відбувся семінар-дискусія «Соціально-культурна адаптація стипендіатів програми ім. Фулбрайта в США» за участі доповідачем Елейн Малетт та Еліел Нуньєз. Окрім того,  гості розповіли присутнім про програми ім. Фулбрайта, які діють у 2019 році, умови гранту, вимоги до кандидатів для участі, перелік документів на конкурс та вимоги до їх оформлення, відбір учасників та винагороду, яку отримують  переможці.

Стипендіальні  програми Німецької служби академічних обмінів DAAD представив Андре Бом. Пан Андре розповів про переваги навчання у Німеччині, кроки для цього. А ще безпосередньо про самі програми, терміни, вибір навчального закладу, перевірку  умов вступу та фінансове забезпечення.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,