ВОЛЕЙБОЛІСТИ НУВГП – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З 9 по 12 травня 2019 року у м. Кам’янець-Подільському відбувся фінальний тур вищої студентської ліги з волейболу, в якому взяли участь чотири кращі команди України: Кам’янець-Подільського педагогічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету, Тернопільського національного економічного університету і Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне.

Не дивлячись на кадрові проблеми, команда нашого університету показала зрілу гру, здобувши перемогу над командою Тернопільського національного економічного університету (3:1) та у напружених іграх поступились командам Кам’янець-Подільському педагогічному університету (1:3) і Тернопільському національному педагогічному університету (1:3), виборовши бронзові медалі.

Чемпіонами стали господарі змагань, у складі якої грають винятково гравці команд супер-ліги України.

Студент ННІВГП Куранов Микола включений кандидатом до збірної команди України, яка влітку буде захищати честь країни на Всесвітній студентській Універсіаді (м. Неаполь, Італія).

Команду тренують завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Зубрицький Богдан Дмитрович та старший викладач Цицаркін Олександр Валентинович.

Цицаркін О.В.,
старший викладач кафедри фізичного виховання