Міжнародна науково-практична конференція

В рамках Фестивалю науки в конференц-залі університету  відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної вищої освіти».

Відкрила захід своєю промовою проректор з  наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна, яка  привітала учасників та  підкреслила значимість молодих науковців не лише як носіїв наукових знань та інноваційних ідей, а й рушійної  сили прогресу.

Пленарне засідання відкрив старший науковий співробітник НДЧ Сергій Куницький, який розповів про наукові здобутки молодих вчених університету. Завідувач кафедри прикладної математики та механіки ЛНТУ Ярослав Пастернак доповів про перспективи молодого науковця в науково-грантовому просторі. В свою чергу начальник Головного  територіального управління юстиції в Рівненській області Оксана Сальчук говорила про формування професійної компетентності в процесі підготовки майбутніх державних службовців органів юстиції. Про розвиток облікової оцінки специфічних активів доповідала декан факультету документальних комунікацій та менеджменту РДГУ Ірина Юхименко-Назарук.

В пленарному засіданні також взяли участь  начальник відділу тарифної політики ПрАТ «Рівнеобленерго» Ірина Левицька та  начальник служби релейного захисту та автоматики цієї ж установи Антон Климчук, доцент кафедри ЛТНУ Олександр Андрійчук, заступник директора з маркетингу НВФ «Продекологія» Олександр Вакулка та четвертокурсниця НУ «Острозька академія»  Анастасія Хазанюк.

Згодом дискусії  продовжилися за наступними  секціями: технічні та математичні науки, економічні науки, суспільно-педагогічні науки, юридичні науки та  природничі науки.

Конференція дала можливість учасникам не лише обговорити проблеми та перспективи розвитку сучасної науки,  а й сприяла встановленню контактів, активному залученню талановитої молоді до наукової діяльності, розширенню спектру наукових інтересів.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,