Кафедра фізичного виховання поглиблює співпрацю з Поліським державним університетом

Доцент кафедри фізичного виховання Кузнєцова Олена Тимофіївна упродовж 18–19 квітня 2019 року взяла участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Здоровье для всех», присвяченої 10-річчю науково-дослідної лабораторії лонгитудінальних досліджень у закладі освіти «Поліський державний університет», м. Пінськ, Республіка Білорусь. Програма включала великий перелік заходів, а саме: виступ з доповіддю у перший день конференції, демонстрація презентації, двох кліпів; спілкування з колегами-науковцями з Білорусі, України; участь в екскурсії історичними місцями Пінська, оглядової екскурсії спорткомплексів та лабораторії. 18 квітня 2019 р. була проведена гостева зустріч із завідувачем кафедри фізичної культури і спорту, к.пед.н., доцентом Колесниковою Н. М., яка ознайомила з умовами навчання студентів.

19 квітня за участю в.о. декана факультету, к.мед.н., доцента Мариніч Т.В. та завідувача кафедри оздоровчої та адаптивної фізичної культури ФОЗСЖ, к.пед.н., доцента Яковлєва А.М. проведені перемови щодо наукової співпраці двох кафедр. Цього ж дня відбулася зустріч із проректором, к.мед.н., доцентом Власовою С.В.

Адміністрація університету та факультету висловили вдячність за ініціативність та енергійність у розвитку міжнародних зв’язків; оптимістично схарактеризували перспективи та ефективність подальшої співпраці.

Кафедра фізичного виховання

Сертифікат