Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Логістика»

Вітаємо студента спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Швеця Володимира Миколайовича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

5 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі технічних наук «Транспортні системи» зі  спеціальності «Логістика». На конкурс було подано 50 робіт з різних ЗВО.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції, що проходила в м. Харкові, студент групи ТТ-41 Швець Володимир Миколайович з науковою роботою на тему «Формування ринку транспортних послуг на принципах логістичної координації» отримав Диплом третього ступеня (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри «Транспортних технологій і технічного сервісу» Кристопчук Михайло Євгенович)!

Вітаємо Володимира та бажаємо йому подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!

Михайло Кристопчук,
кафедра
транспортних технологій і технічного сервісу