Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій»

З 17 по 19 квітня відбувся 2 етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», що проходив у місті Одесі.

Наш університет представляли переможці 1 першого етапу олімпіади, студенти 5 курсу Мелконян Гоар, Войтович Олександр та студентка 4 курсу Шикиринська Оксана. Їх супроводжував кандидат технічних наук, доцент кафедри геодезії та картографії Янчук Олександр Євгенович.

В олімпіаді взяли участь 17 команд (51 учасник) з різних закладів вищої освіти України.

17 квітня відбулася реєстрація учасників та офіційне відкриття 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Того ж дня відбувся перший етап перевірки знань – теоретична частина, яка становить написання тестів на час з чотирьох предметів: геодезія, землевпорядне проектування, кадастр та земельне право.

18 квітня пройшов 2 етап, який давав можливість на практиці показати свої знання з перелічених вище предметів.

19 квітня відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців.

Свій вільний від олімпіади час студенти потратили на ознайомлення з Одесою, відвідування цікавих і незвичних місць та пам’яток і просто прогулянок по набережних та парках.

В результаті олімпіади наші студенти отримали почесне 3 місце та нагороджені грамотою за кращу роботу з геодезії! Чим вкотре довели, що на спеціальності «Геодезія та землеустрій» готують розумних та  талановитих фахівців.

«В першу чергу хочеться висловити свою подяку НУВГП за можливість виступити на Всеукраїнській олімпіаді з геодезії в чудовому місті Одеса. По друге, подякувати викладачам НУВГП за чудову роботу і підтримку в будь-яку секунду… Наша поїздка подарувала нам не тільки приємні враження і спогади, але і виділила серед кращих геодезистів, подарувала нові знайомства і можливість підкорювати нові міста!» – написала Мелконян Гоар у своєму дописі в Instagram.

Викладачі кафедри геодезії та картографії, а також кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики задоволені та пишаються роботою своїх студентів!

Шикиринська О.С.,
студентка ЗВК-41

Читайте також: Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку