Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

17-19 квітня 2019 року   в  Національному університеті  «Львівська політехніка»  відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин і основи конструювання». Заявки на участь в олімпіаді подали біля 40 студентів із 26 ЗВО України. На олімпіаду прибуло 33 здобувачі вищої освіти першого рівня з 22 ЗВО. Це 33 здобувачі вищої освіти першого рівня закладів вищої освіти міст Києва, Житомира, Харкова, Дніпра,  Львова, Полтави,Тернополя, Ніжина, Одеси, Суми, Херсона, Вінниці та Рівного. Від Рівного в цьому конкурсі брав участь здобувач вищої освіти першого рівня 2-го курсу навчально-наукового механічного інституту Національного університету водного господарства та природокористування, спеціальності «Автомобільний транспорт»  Вольський  Вячеслав Анатолійович.

Олімпіада почалася  з урочистого відкриття її проректором Національного університету  «Львівська політехніка», а далі 18 квітня 2019 року проводились два тури  олімпіади. У першому турі здобувачі вищої освіти першого рівня показували знання з деталей машин - уміння розраховувати деталі машин за вимогами типової програми дисципліни, а другий тур був присвячений основам конструювання, де показували вміння складання розрахункових схем і на їх основі розробляти креслення.
Після кожного туру працювало висококваліфіковане журі, до складу якого входили професори і доценти даного профілю та прибулі керівники. За правильне виконання завдань кожного туру студент міг отримати 100 балів. Результати кожного туру висвітлювались на спеціальному паперовому екрані. Студенти, які отримали найбільше число балів за сумою двох турів, стали переможцями. Студент Вольський В.А.  зайняв друге місце та отримав Диплом другого ступеня  переможця  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання». Вручення нагород відбувалось в урочистій обстановці 19 квітня 2019 року. Призери, крім дипломів переможців, отримали і цінні подарунки. Керівники студентів були відзначені грамотами університету.
Необхідно відзначити, що організатори заслуговують на велику подяку за організацію і проведення  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин і основи конструювання».
Готували Вольського В.А. до олімпіади викладачі кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки і машинознавства професор Стрілець В.М. і доцент Стрілець О.Р.

Козяр М.М.,
кафедра теоретичної механіки,
інженерної та машинної графіки

Читайте також: Весна прийшла – свято принесла!