Підсумки конкурсу студентських есе з інформаційних технологій

17 квітня 2019 році підведені підсумки конкурсу студентських есе з інформаційних технологій «Краще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку», ініціатором якого виступила кафедра обліку і аудиту НУВГП спільно з ІТ-фірмою «Група компаній «Штурман».

Конкурс проводився серед студентів коледжів та мав на меті виявити кращих знавців облікових інформаційних систем.

Студенти у власному дослідженні, написаному у формі есе, демонстрували знання облікових ІТ, представляли опис їх особливостей, порівнювали різні програмні продукти, називали їх слабкі та сильні сторони, рекомендували критерії для вибору найкращої програми для ведення обліку підприємством.

В конкурсі взяли участь студенти ДВНЗ «Рівненський коледж  економіки і бізнесу» та коледжів НУВГП: Технічного, Рівненського економіко-технологічного та Березнівського лісотехнічного.

Есе оцінювались консультантами з інформаційних технологій ІТ-фірми «Група компаній «Штурман» на чолі з директором Віктором Коноплянніковим. За результатами конкурсу подарунковими сертифікатами на проходження курсу з електронного документообігу в системі «M.E.Doc» від ІТ-фірми «Група компаній «Штурман» нагороджені студенти:

Бернацька Яна Миколаївна, студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП, керівник Случак Наталія Анатоліївна;

Жакун Андрій Володимирович, студент спеціальності «Інформаційна діяльність підприємств» Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, керівник Рейнська Вікторія Борисівна;

Палійчук Світлана Володимирівна, студентка спеціальності «Облік та оподаткування» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу», керівник Камінська Світлана Миколаївна;

Шкут Геннадій Юрійович, студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Технічного коледжу НУВГП, керівник Боднарюк Ірина Леонідівна.

Флешки USB від ІТ-фірми «Група компаній “Штурман”» отримали студенти:

Мудрик Альона Миколаївна, студентка спеціальності «Облік та оподаткування» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу», керівник Камінська Світлана Миколаївна;

Шанковська Яна Русланівна, студентка спеціальності «Облік та оподаткування» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу», керівник Камінська Світлана Миколаївна.

Вітаємо студентів та їх керівників!

Дякуємо за співпрацю ІТ-фірмі «Група компаній “Штурман”» та особисто Віктору Конопляннікову!

Кафедра обліку і аудиту