Платформа для підготовки енергоаудиторів – заклади вищої освіти

Проректор  з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока, завідувач кафедри  теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Микола Кізєєв і доцент кафедри  охорони праці та безпеки життєдіяльності Володимир Довбенко взяли участь в урочистому заході в рамках співпраці Мінрегіону з ФЕЕ за підтримки GIZ – «Університети України – платформа висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності»,  що відбувся днями в НТУУ КПІ ( Київ).

Організатори: Мінрегіонбуд та Німецьке товариство GIZGmbH.

Під час дійства директор проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності»  Роберт Кюнне презентував учасникам Програми підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. Присутні також познайомилося з університетами-учасниками програми співпраці, почули концепції підготовки енергоаудиторів  від представників Clean Energy Solutions (Австрія), Ecodoma (Латвія), Асоціації енергоаудиторів України та Polish National Energy Conservation Agency. Окрім того, дізналися про роль університетів та особливості програми співпраці з GIZ від гендиректора «Енергоефективності» Дмитра Петруніна та координатора проекту GIZ Артура Денисенка. Згодом відбулася сесія запитань-відповідей та неформальна дискусія.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю