Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт

12 квітня 2019 року відбувся ІІ тур (завершальний) Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Наукова робота  студентки магістратури спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Поліщук Алли Романівни на тему «Стратегічні засади формування сприятливого інвестиційного клімату в умовах співробітництва України з ЄС» за результатами конкурсу посіла почесне ІІІ місце (науковий керівник – к.е.н. Валіулліна З.В.).

Загалом на конкурс надійшло близько 54 робіт із різних закладів вищої освіти України. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара вже третій рік поспіль є базовим закладом вищої освіти за цим галузевим напрямом. Тому саме тут проводили заключний тур конкурсу, що передбачав рецензування студентських робіт та роботу підсумкової конференції, в ході якої учасники мали змогу доповісти про результати власних наукових досліджень та обґрунтувати авторську позицію щодо конкретної наукової проблеми.

Вітаємо нашу студентку-переможницю та її наукового керівника і бажаємо їм подальших творчих успіхів у науковій діяльності!

Зоряна Валіулліна,
кафедра міжнародних економічних відносин