Виховна лекція-конференція «Протидіємо торгівлі людьми»

На базі навчально-наукового інституту охорони здоров’я розпочав свою роботу тижневик виховних інформаційно-просвітницьких заходів.

8 квітня 2019 року було проведено виховну лекцію-конференцію на тему «Протидіємо торгівлі людьми». Доповідач, практичний психолог (провідний) сектору соціально-психологічної підтримки НУВГП Бобровська Тамара Іванівна, підготувала ґрунтовну статистику по Рівненській області за даною тематикою, розповіла про дотримання певних правил безпеки при виїзді та перебуванні за кордоном, спілкуванні і співпраці з іноземцями. Був продемонстрований фільм «Життя на продаж», проведене тестування. Учасниками конференції обговорені проблемні питання, що виникли під час зустрічі – це студенти всіх курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» і викладачі ННІОЗ.

Іванна Крук,
кафедра здоров’я
людини і фізичної реабілітації

Читайте також: Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної та реабілітаційної медицини-2019