Першість НУВГП з міні-футболу серед команд інститутів та іноземних студентів

У період з 08.04 по 11.04. 2019 року на майданчику із синтетичним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з першості університету з міні-футболу серед команд інститутів та за участі збірної команди іноземних студентів.

9 команд були поділені на три підгрупи, по три команди у кожній, де за результатами одноколового турніру переможці груп проходили у фінальну частину турніру. Так, з підгрупи «А» до фіналу потрапила команда ННІАЗ, з підгрупи «Б» – команда ННІВГП та з підгрупи «В» –  команда ННІОЗ.

Було сформовано фінальну підгрупу з трьох команд, де також за результатами одноколового турніру було визначено переможця змагань.

В результаті всі три команди набрали по три пункти, а далі чемпіонство було вирішено за результатами різниці забитих та пропущених м’ячів.

І місце посіла команда ННІАЗ.
ІІ місце – команда ННІВГП.
ІІІ місце – команда ННІОЗ.

Кращим гравцем турніру визнано гравця команди ННІОЗ Гайдучика Миколу.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Кособуцький Ю.Ф.,
головний суддя змагань

Читайте також: Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економічна кібернетика»

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку