ХХ Універсіада серед збірних команд інститутів з гирьового спорту

18 квітня 2019 року в спортивному залі НУВГП відбулися змагання з гирьового спорту з залік ХХ Універсіади серед збірних команд інститутів. Спортсмени робили класичний поштовх двома гирями по 24 кг та виборювали перемогу у таких вагових категоріях: 63 кг, 68 кг, 73 кг, 78 кг, 85 кг, 85+. Максимальне виконання вправи 10 хвилин і лише витривалі спортсмени могли простояти такий відрізок часу.

У ваговій категорії 63 кг посів перше місце Семенюк Вадим (ННІОЗ), який 43 рази зробив поштовх.

У ваговій категорії 68 кг кращим став Ющук Олександр (ННМІ).

Перше місце у ваговій категорії 73 кг посів Михайлицький Вячеслав (ННІП), він зумів штовхнути гирі 37 разів.

Кращим у ваговій категорії 78 кг став спортсмен ННІАКОТ Годунок Костянтин.

У ваговій категорії 85 кг перше місце посів Лапчук Віталій (ННІБА).

Перше місце у ваговій категорії 85+ зайняв Пильчук Віталій, який зумів за 10 хвилин 60 разів штовхнути гирі. Такий результат став найкращим серед усіх спортсменів змагань.

За результатами змагань визначилися призери змагань:

І місце – ННІБА (193 очка).

ІІ місце – ННІАКОТ (170 очок).

ІІІ місце – ННІОЗ (160 очок).

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо подальших спортивних перемог!

Комаревич О.Є.,
головний суддя змагань

Читайте також: Викладач кафедри фізичного виховання НУВГП – суддя І категорії з кікбоксингу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку