Нарада з управління водними ресурсами

Ректор Віктор Мошинський взяв участь у нараді  під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра,  Міністра економічного розвитку і торгівлі - Степана Кубіва з питань законодавчого врегулювання інституційних змін щодо запровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, сталого забезпечення водними ресурсами та розвитку меліорації земель в умовах змін клімату.

Окрім очільника закладу, на заході були присутні Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак,  виконувач обов'язків Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, Міністр юстиції Павло Петренко,  Міністр фінансів Оксана Маркарова, голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко, народні депутати, експерти, представники  центральних органів виконавчої влади.

Відкрив засідання Степан Кубів, який зазначив мету наради -  розгляд питання недостатньої законодавчої урегульованості інституційних змін, пов’язаних із впровадженням інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом,  сталого забезпечення водними ресурсами та розвитку меліорації земель в умовах змін клімату.

Про стан та завдання щодо сталого забезпечення водними ресурсами та розвитку меліорації земель в умовах змін клімату доповів директор Інституту водних проблем та меліорації НААН Михайло Ромащенко.

Заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Микола Кузьо та голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко говорили  про Засади та пріоритети державної політики у сфері охорони вод, раціонального використання водних ресурсів: стан та перспективи розвитку. Згодом присутні перейшли до обговорення.

Підсумком наради стали  протокольні доручення Мінприроди, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінфіну Держводагентству та іншим залученим до опрацювання питання  центральним органам виконавчої влади.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків з громадськістю