Інноваційні технології в освіті обговорювали он-лайн

Університет взяв  участь в Міжнародній науково-технічній конференції «Інноваційні технології в освіті», яка відбувалася в  дистанційному форматі в конференц-залі.

Модератором   заходу виступив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Окрім нашого ЗВО, в конференції взяв участь і Київський університет імені Бориса Грінченка.

Мета заходу  - розгляд актуальних в освіті питань стосовно  нормативних і практичних аспектів дистанційного навчання, а також обмін досвідом та результатами наукових досліджень в сфері  інформаційних технологій.

Ректор Віктор Мошинський виступив з доповіддю про університет, його минуле та сьогодення, і ,зокрема, розповів про сучасні  запроваджені сервіси: мобільний додаток, вікіситет, цифровий репозиторій, навчальну платформу Moodle, віртуальне студмістечко, систему антиплагіату, електронний:  деканат, документообіг, журнал, розклад тощо.

Учасники  конференції обговорювали  впровадження інтерактивних методів та сучасного програмного забезпечення в навчальний процес, його організацію  із застосуванням технологій дистанційного навчання, створення віртуальних лабораторій та тренажерів, електронних (дистанційних) курсів, новітні технології дистанційної освіти та навчання, якість ресурсів дистанційного навчання, сертифікацію та стандартизацію електронних курсів, комп’ютерні технології в бібліотечній справі та інші актуальні  питання освіти із застосуванням ІТ-технологій.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,