День геолога відзначили в НУВГП

З нагоди  професійного свята працівників геології, геодезії та картографії на кафедрі геодезії та картографії відбулося ряд заходів та цікавих подій.

У цей день гості, студенти та викладачі  могли ознайомитися з роботою геодезичного обладнання від провідних світових виробників: ПрАТ «Систем солюшнс» (обладнання фірми Leica Geosystems), ТОВ «ЕЛНАВ» (офіційний дистриб’ютор продукції ElNav та СHCNAV), які презентували  інноваційний ГНСС приймач українського виробництва, «Scany Well» (авторизований реселер торгової марки Range Vision), стати учасниками майстер-класу з наземного лазерного сканування від представників компанії «Scany Well» та відвідати виставку  карт колекції доцента кафедри геодезії та картографії Сергія Остапчука «Світ картографії».

До слова, на  виставці було представлено понад  400 експонатів, що відтворили багатосторонність  картографічної науки: карти, атласи, глобуси – різних  за змістом, масштабом, способом виготовлення, оформленням, розміром, територіальним охопленням. А ще на окремих стендах можна було ознайомитися з  авторськими роботами студентів та викладачів університету.

Як розповів Сергій Миколайович, окрім того, що сам захоплюється колекціонуванням карт, сувенірів та атрибутики на картографічну тематику, багато що  отримує у подарунок від студентів, друзів та колег. І дружина всіляко підтримує захоплення пана Сергія. Аби гостям виставки створити інтригу, відбулася лотерея, на якій, вказавши точну,  чи хоча б максимально наближену кількість картографічних матеріалів у колекції Сергія Остапчука, можна було отримати спеціальний приз від колекціонера.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте також: Організація науково-дослідницької роботи з природничих дисциплін «Учень – дослідник – фахівець»