НУВГП та управління освіти міста Нетішин організували науково-практичну конференцію «Організація науково-дослідницької роботи з природничих дисциплін «Учень – дослідник – фахівець», яка відбулася  3 квітня 2019 року в м. Нетішин на базі НВК ЗОШ І-ІІ ступеня та ліцею.

З вітальним словом виступив начальник управління освіти Мисько В.М., про аспекти наукової роботи розповів директор ліцею Роюк О.А. та методист управління освіти Троцик Л.В. На конференції також виступили: методисти, представники громадських організацій міста Нетішин, представники ХАЕС та НУВГП. Зокрема з представленням наукових розробок кафедри менеджменту і пропозиціями наукової роботи виступив професор Скрипчук П.М. Він розповів про актуальні теми в органічному виробництві та соціальній відповідальності в екологічному маркуванні продукції. Доцент Олійник Оксана Олексіївна розповіла про особливості написання, помилки та систему оцінювання наукових робіт у структурі МАН.

Цікавою частиною роботи конференції було представлення наукових робіт учнями шкіл міста. Представники НУВГП уважно слухали презентації учнів та надавали вагомі поради для подальшої роботи. Варто відмітити такі теми учнів: «Дослідження неотектонічних рухів землі у зоні впливу ХАЕС», «Оптимальні умови вирощування троянд», «Сортування сміття та екологічно безпечне життя» та інші.

На круглому столі було організовано дискусійний майданчик з розробки інноваційних тем для започаткування нових робіт Малої академії наук на 2020 рік. Також фахівці від НУВГП надали рекомендації для учнів і вчителів за існуючими темами МАН для шкіл міста Нетішин.

Робота конференції також охопила й 3 класи ліцею з навчання учнів медіаграмотності. Таку плідну роботу провела Клюха Оксана.

Отже, щільний графік роботи допоміг провести ділові зустрічі, круглий стіл, навчання у класах – і це все у рамках роботи однієї учнівської конференції! Впевнені, що такі зустрічі стануть регулярними, а результати конференції незабаром переростуть у нові наукові роботи, співпрацю між колективами. Що ж, удачі та нехай щастить у добрих справах!

Петро Скрипчук,
кафедра менеджменту

Читайте також: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»