Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

2 квітня 2019 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». На конкурс було подано 64 студентських наукових робіт із 26 закладів вищої освіти, а після їх рецензування для участі у підсумковій конференції ІІ туру конкурсу було відібрано 43 роботи, серед яких робота студентів ННІБА Юлії Гуринчук та Ольги Токар, які є активними учасниками студентського наукового гуртка «Біоінженер». Науковий керівник роботи к.т.н., доцент, заступник директора ННІБА Олександр Грицина.

На урочистій частині відкриття підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру конкурсу виступили спонсори та керівництво університету, які привітали учасників та побажали їм гідно захистити свої роботи, ознайомитись із сучасними напрямами та підходами біотехнологій, а також нового досвіду, друзів та спілкування і наукових дискусій. Проректор з наукової роботи Наталія Чухрай наголосила, що участь у підсумковій конференції – це вже перемога і що майбутнє за наукою та інноваціями.

Презентації та оцінювання студентських наукових робіт відбувались по 4-м секціям. За результатами доповіді та захисту наукової роботи рішенням галузевої комісії конкурсу студенти ННІБА Юлія Гуринчук та Ольга Токар здобули III місце та отримали диплом III ступеня.

Організатори подбали про культурну програму для учасників, які після доповідей відвідали головний корпус НУ «Львівська політехніка», побували у соборі Святого Юра, а також відвідали перлину львівської архітектури – церкву Святих Ольги та Єлизавети. Крім того переможці та учасники конференції отримали цінні подарунки від організаторів та спонсорів. Так ПрАТ «Компанія Ензим» відмітила 12 талановитих студентів і запросила їх взяти участь в літній науковій школі «CREATIVE SPARK».

Щиро дякуємо організаторам конференції за чудово проведений час і вітаємо наших студентів та їх наукового керівника із перемогою!

Дирекція ННІБА