Чемпіонат України з армспорту

3-6 квітня 2019 року в м. Одесі відбувся Чемпіонат України з армспорту серед юнаків та юніорів. Чемпіонат проходив в спортивному комплексі «СКА». 19 команд, загалом 260 учасників з різних областей України, боролися за медалі.

Команда Рівненської області зайняла третє місце серед юніорів та стала п’ятою серед юнаків.

У складі збірної команди області були студенти НУВГП, які вдало виступили.

Перше місце у ваговій категорії 85 кг на праву руку та друге місце на ліву посів студент ННІП, кандидат у майстри спорту Сокотун Станіслав.

Перше місце у ваговій категорії 55 кг на ліву руку зайняв студент ННІБА, кандидат у майстри спорту Бабак Тимофій.

Друге місце у ваговій категорії 55 кг на ліву руку та третє місце на праву руку посів студент ННІОЗ, кандидат у майстри спорту Семенюк Вадим.

Третє місце серед юнаків у ваговій категорії 55 кг на праву руку зайняв студент ННІАЗ Барташук Дмитро.

У ваговій категорії 80 кг четверте місце на ліву руку та п’яте місце на праву руку зайняв студент ННІОЗ Кондратюк Микола.

Сьоме місце серед юнаків у ваговій категорії 70 кг посів студент ННІАКОТ Ільчук Володимир.

Вітаємо команду із вдалим виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Комаревич О.Є.,
тренер збірної команди з армспорту