Інноваційні проекти НУВГП у фіналі конкурсу на Всеукраїнському Фестивалі інновацій-2019

Щорічно МОН України проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій. У цьому році в межах заходу проводяться конкурс інноваційних проектів та конкурс ІТ-стартапів. З 250-ти заявок, поданих на конкурси, до фіналу було відібрано 60 проектів.

НУВГП вже другий рік поспіль бере участь у конкурсах, які проводяться в межах даного заходу. Цього року нашими науковцями було подано три проекти на участь у конкурсі інноваційних проектів та два проекти на конкурс ІТ-стартапів:

1. Портативний аналізатор теплового потоку (PATFD). Керівник В.М. Гудь, к.ф.-м.н., доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

1. MeteoDB. Керівник О.М. Степанченко, к.т.н., доцент кафедри прикладної математики.

2. Вітроенергетична установка з вертикальним ротором. Керівник Л.С. Серілко, к.т.н., доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства.

3. Smart4BioEnergy. Керівник О.О. Грицина, к.т.н., доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки.

4. Е-технології для безпечної утилізації відновної біомаси населених пунктів України. Керівник П.М. Скрипчук, д.е.н., професор кафедри менеджменту.

До списку фіналістів потрапили чотири проекти від НУВГП:

1. Портативний аналізатор теплового потоку (PATFD). Керівник В.М. Гудь,

2. MeteoDB. Керівник О.М. Степанченко, к.т.н., доцент кафедри прикладної математики.

Команди НУВГП запрошені на фінал конкурсу, який пройде 16 травня у м. Києві для представлення своїх проектів в демо-зоні заходу.

Вітаємо фіналістів і бажаємо перемоги!

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій