Всеукраїнська студентська олімпіада «Автомобільні дороги і аеродроми»

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги і аеродроми» з спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

З десяти закладів вищої освіти України у яких ведеться підготовка за освітньо-професійною програмою «Автомобільні дороги та аеродроми» приймали участь 32 студента.

Націонольний університет водного господарства та природокористування представляли студенти АДіА-51м Гаєвський Богдан, Залужний Роман, Харипончук Василь. Керівником студентів та членом журі був завідуючий кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів, професор Кузло Микола Трохимович.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» студент Гаєвський Богдан отримав диплом III ступеня в індивідуальному заліку. Студент Харипончук Василь здобув I місце з дисципліни «Проектування автомобільних доріг», а студент Залужний Роман здобув II місце з дисципліни «Будівельне матеріалознавство».

Вітаємо переможців і їх керівника!

Кузло М.Т.,
кафедра автомобільних доріг, основ і фундаментів