Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентку спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Нечипорук Ілону Вікторівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

26-28 березня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології» (секція «Пасажирський транспорт»). На конкурс було подано більше 150 робіт.
За результатами підсумкової конференції, що проходила в м. Кременчук, студентка групи ТТ-41 Нечипорук Ілона Вікторівна з науковою роботою на тему «Узгодження транспортного попиту та пропозиції транспортних послуг у малих містах» отримала Диплом третього ступеня (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри «Транспортних технологій і технічного сервісу» Хітров Ігор Олександрович).

Вітаємо Ілону та бажаємо їй подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!

Михайло Кристопчук,
кафедра
транспортних технологій і технічного сервісу

Читайте також: Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ