Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ

З 3 по 5 квітня 2019 р. на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ. Учасникам олімпіади було запропоновано змоделювати за робочим креслеником корпусної деталі її тривимірну модель в одній із САПР. Робота оцінювалася в 525 балів (100%). Студент 3 курсу ННІБА, гр. Б-33 Мельник Василь Вікторович набрав у конкурсі 440,75 балів (84%) і виборов третє місце (керівник – доцент Сасюк З.К.). Він нагороджений Дипломом ІІІ ступеня. Принагідно відзначити, що перше місце посів студент РДГУ Лагоднюк Павло Степанович (керівник – доцент Фещук Ю.В.), який набрав 465 балів (89%). На другому місці – студент НАКУ «ХАІ» Сінківський Антон Іванович з 449 балами (86%).

Вітаємо переможців закладів вищої освіти Рівного, які показали глибокі теоретичні знання і практичні навички володіння засобами САПР.

Козяр М.М.,
кафедра
теоретичної механіки, інженерної та машинної графіки

Читайте також: Науковці та практики – вектор співпраці та пошуку нових технологій фізичної терапії