Перемога студентів-маркетологів на всеукраїнському рівні

4-5 квітня 2019 р. на базі Одеського національного політехнічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з маркетингу. НУВГП представляли переможці І університетського етапу: за ОР «Бакалавр» - студентка 4 курсу Катерина Стрельчук, за ОР «Магістр» - студент 5 курсу Андрій Левчук.

Інтелектуальна боротьба за призові місця точилася між 106 учасниками олімпіади за ОР «Бакалавр» та 70 учасниками ОР «Магістр».

За результатами оцінювання олімпіадних завдань компетентним журі з провідних ЗВО України наша четвертокурсниця К. Стрельчук зайняла почесне ІІІ місце. А п’ятикурсник А. Левчук відзначений Грамотою за вміння логічно мислити, проявлене при виконанні завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади.

Кафедра маркетингу НУВГП пишається здобутками студентів і щиро їх вітає з достойним представленням нашої наукової школи на всеукраїнському рівні. Успіху вам, наші найкращі!

Мар’яна Мальчик,
кафедра маркетингу