Зустріч з Іванною Смачило

Зустріч  з Іванною Смачило

В Open Оffice, за сприяння навчально-наукового інституту права,   відбулася зустріч студентів і викладачів із Заступником Міністра юстиції Іванною  Смачило. Окрім пані Смачило, на лекції була присутня і Оксана Сальчук – начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Тема зустрічі: «Нова державна служба України. Як збудувати кар’єру на державній службі».

З вітальною промовою  до присутніх звернувся  проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Олександр Дмитренко  і директор навчально-наукового інституту Валерій Цимбалюк.

Як розповіла  старший викладач кафедри правових природоохоронних дисциплін Мирослава Якимчук, на зустрічі  Заступник Міністра говорила про реформування державної служби, зокрема, про зміни вимог до  держслужбовця. Пані Іванна звернула увагу на якість освіти у закладах вищої освіти, мотивувала студентів до роботи у державних службах та порадила розвивати їм аналітичні здібності, вміння нестандартно мислити, ініціативність і  навички командної роботи.

Студенти ННІП з цікавістю слухали доповідь Заступника Міністра юстиції та  активно долучалися до обговорення. Були і питання до доповідача. Зокрема: про булінг у сім’ї та школі, шляхи повернення довіри містян  до держави, корупцію, законодавче забезпечення судоустрою, проект ведення санкцій до країни-агресора тощо.

А ще під час зустрічі  Іванна Смачило запропонувала створити штаб боротьби із булінгом за підтримки  управління освіти, правоохоронних органів, активуватися і самим студентам.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,