Тренінг у рамках "Школи проектного менеджменту"

Тренінг у рамках "Школи проектного  менеджменту"

Відбувся дводенний тренінг у рамках "Школи проектного менеджменту" за участі магістра менеджменту та маркетингу  Кшиштофа Лонтки (Люблін, Польща). Нагадаємо, що Меморандум про створення «Школи грантового менеджменту» між представниками місцевої влади, закладами освіти та неурядовими організаціями громадянського суспільства задля реалізації інвестиційної програми регіону  й отримання фінансування від Державного фонду регіонального розвитку було підписано у лютому цього року.

У заході   взяли участь представники НУВГП, Ради реформ Рівного, Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій,  Агенції сталого розвитку міста, Агенції регіонального розвитку Рівненської області, Інституту креативного міста / Institute for creative city та Платформи  взаємодій «Простір».

Мета  тренінгу    створення спільноти проектних менеджерів, їх навчання та підвищення кваліфікації, якісної підготовки та реалізації проектів міжсекторальної співпраці, спрямованих на розвиток міста.

Впродовж двох днів учасники тренінгу шукали комплексний підхід до розробки концепції проекту,
аналізували успішні  європейські проекти, аналізували проблеми та розробляли "дерево проблем",
готували  концепції проектів для розвитку міста.

Практична складова "Школи проектного менеджменту" включала п’ять напрямків: розвиток освіти, міста та інфраструктури, підприємництва, екології та туризму, медицини та соціального захисту.

Нижче можна ознайомитися з відгуками учасників "Школи проектного менеджменту ".

Оксана Байцар:

Зробила висновки, що для твердих проектів, таких як: урбаністика, інфраструктура нереально передбачати короткі терміни. Такі проекти передбачають фінансові витрати. Однак  загадкою залишається спонукання до виконання виконавчої влади, де вона має бути замовником пілотних проектів. Виникла ідея написання гранту на проведення консерваційних робіт в замку в Клевані. Тема є. Займаюсь збором аргументів.

Андрій Подлевський:

Отримав певний досвід із зустрічі. Ідеї давнішні акселератор розвитку підприємництва та бізнес освіти. Здобув навички в організації  командної роботи, окремих питань написання грантової заявки. Щоб реалізувати здобуті знання, долучатимусь до  грантових проектів, підтягуватиму студентський актив.

Андрій Сафоник:

Для себе зрозумів, що усе, що робив раніше   було марно!!! Питання юридичних аспектів щодо створення і реалізації  проектів, участі в них архіважливе!

Сергій Клімов:

Дізнався особливості  з підготовки дерева проблем та дерева цілей. А  тепер думаю, як це застосувати до свого проекту - ?. + Підхопив декілька дрібниць із «Золотих правил» написання проектів. Виникло багато питань з фінансування виконавців проекту. Але в рамках даного заходу розвинути якусь тему не побачив можливості. Не за один день. Зауваження  погана якість представленої презентації:  дрібний шрифт, навіть доповідач читала повільно. Але виявилася компетентна  і конкретна у відповідях сподобалась.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте також: Результати участі студентів-архітекторів у ІІ етапі Всеукраїнского конкурсу студентських наукових робіт