Результати участі студентів-архітекторів у ІІ етапі Всеукраїнского конкурсу студентських наукових робіт

26 березня 2019 р. на базі Харківського національного університету будівництва і архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році, а саме «Архітектура та містобудування». Для участі у підсумковій конференції з науковою доповіддю-презентацією у секції «Архітектура будівель і споруд» було запрошено двоє студентів кафедри архітектури та середовищного дизайну – Гуз Тетяна Василівна з роботою «Наукові основи архітектурного проектування дитячих хоспісів» (науковий керівник – к.т.н., доцент Лушнікова Н.В.) та Трохимчук Юрій Ігорович з роботою «Принципи формування багатофункціональних комплексів для екстремальних видів спорту» (науковий керівник – к. арх., асистент Сергіюк І.М.).

За результатами участі студент V курсу групи АМ-52м навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Трохимчук Юрій Ігорович отримав Диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Екстремальний спорт» (науковий керівник – к. арх., асистент кафедри архітектури та середовищного дизайну ННІБА Сергіюк І.М.).

Ірина Сергіюк,
кафедра архітектури та середовищного дизайну

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку