Вчергове на висоті

28 березня на базі Хмельницького національного університету кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж відбувся підсумковий другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні технології».

В загальному підрахунку на конкурс було подано 118 робіт з багатьох університетів України. Наш університет представляла Іванна Грицюк, студентка четвертого курсу навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій, під керівництвом доктора технічних наук, професора Сафоника Андрія Петровича. За результатами участі Іванна Грицюк зайняла ІІ місце і була нагороджена Почесною грамотою.

Іванна вже не вперше є призеркою даного конкурсу, тому з особистого досвіду розповідає, що така участь – це неоціненний досвід, хороший поштовх до роботи, нових наукових досягнень, а головне  – до саморозвитку.

Вітаємо переможницю, висловлюємо подяку науковому керівнику і бажаємо подальших звершень.

Кафедра автоматизації, електротехнічних
та комп’ютерно-інтегрованих технологій