Заняття з вивчення передових технологій на ТОВ «Рівне-Борошно»

Навчально-науковий механічний інститут НУВГП, зокрема кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських  машин і обладнання прагне дати можливість студентам під час навчання набути найціннішого для працевлаштування у перспективі, а саме – досвід роботи за фахом.

З метою реалізації даної політики кафедра співпрацює з ведучими підприємствами Рівненщини.

Так, у період з 19 березня по 02 квітня для студентів спеціальності «Агроінженерія» проведено цикл виїзних занять з вивчення передових технологій та обладнання на ТОВ «Рівне-Борошно».

Студенти спеціальності «Агроінженерія» в рамках вивчення дисципліни «Технологія вирощування та переробки сільськогосподарської продукції» під керівництвом провідних фахівців підприємства виконали цикл лабораторних робіт згідно з навчальним планом та опанували основні методи оцінювання якісних показників зерна.

Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських  машин і обладнання