Освітньо-оздоровчі тренінги кафедри фізичного виховання відбулися

26 – 28 березня 2019 року кафедрою фізичного виховання було організовано серію освітньо-оздоровчих тренінгів за місцем проживання студентів.

Результати проведеного анкетування визначили пріоритетність тем, що розроблені кафедрою. На жаль, жоден зі студентів не скористався наданою можливістю запропонувати власну тему та розглянути інші питання, які охоплюють здоровий спосіб життя. Хоча…це завдання для викладачів кафедри на майбутнє.

Заходи відбулися з метою формування в студентів теоретичних знань та практичних навичок ведення здорового способу життя.

Тренінги були викладені в доступній формі, цікаво та розгорнуто, з використанням слайд-презентації. Наведені доцентом кафедри О.Т. Кузнєцовою приклади давали змогу глибоко зрозуміти всю цінність здоров’я та здорового способу життя. Найбільш зацікавили студентів питання методики складання індивідуальних програм та проведення самостійного оздоровчого тренування.

Усі учасники тренінгів отримали корисні поради, позитивний настрій, гарні враження та велике задоволення від спілкування з однодумцями.

Кафедра фізичного виховання