Участь в Міжнародній конференції

26-28 березня 2019 року в столиці Австрії (м. Відень) відбулася 5 Міжнародна конференція комунікації, управління та інформаційних технологій (ICCMIT’19). Конференцію було організовано Всесвітньою асоціацією прикладних досліджень (USAR). Міжнародна конференція об’єднала понад 300 дослідників, вчених, інженерів та студентів для обміну досвідом, новими ідеями та результатами досліджень з усіх аспектів комп’ютерних наук і систем, комунікацій та управління, а також обговорення різних практичних проблем та прийняття рішень.

Робочою мовою конференції була англійська. Проведення конференції було організовано в двох паралельних режимах: фізичному та віртуальному.

Від нашого університету в конференції взяли активну участь колектив науковців ННІЕМ: д.е.н., проф. Грицюк П.М.; к.е.н., старший викладач Бабич Т.Ю. (кафедра економічної кібернетики); к.е.н., старший викладач Мандзюк О.М. (кафедра менеджменту). У секції «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці» за допомогою скайп-зв’язку було представлено віртуальну доповідь на тему «Оптимізація портфеля посівних площ регіону з врахуванням економічного ризику зерновиробництва».

За результатами конференції планується наукова публікація в журналі Global Journal of Environmental Science and Management (GJESM), що включений в міжнародні бази цитування Web of Science, Scopus тощо.

Тетяна Бабич,
кафедра економічної кібернетики