Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

27 березня 2018 р. на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури було проведено підсумкову наукову конференцію ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році, з галузей знань «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія» (секція «Гідротехнічне будівництво»), де необхідно було зробити наукову доповідь-презентацію та в процесі дискусії захистити результати своєї роботи. За результатами участі в наведеній конференції студентка IV-го курсу спеціальності «Гідроенергетика» Національного університету водного господарства та природокористування Наглюк Юлія Сергіївна отримала Диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Дослідження хвильових процесів, що утворюються в нижньому б’єфі ГЕС на виході з відсмоктувальної труби»» (науковий керівник – асистент кафедри ГТГМ ННІВГП Поплавський Д.М.).

Вітаємо переможців!

Дмитро Поплавський,
кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідромашин

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку