Студентка спеціальності «Туризм» − призер Всеукраїнського конкурсу

28 березня у місті Харкові відбувся фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм», у якому брала участь Семенюк Діана, майбутній магістр Національного університету водного господарства та природокористування. На підсумковій конференції у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця наша студентка п’ятого курсу спеціальності «Туризм» Семенюк Д.С. представила результати своїх досліджень на тему: «Розробка інтерпретативних екскурсій як конкурентна перевага розвитку туризму в регіоні (на прикладі Рівненської області)», і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Підготувала переможця Всеукраїнського конкурсу старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишина Маргарита Сергіївна.

Загалом на конкурс було подано 106 робіт із різних університетів України, а на підсумкову конференцію запрошення отримали 27 студентів. За словами нашої переможниці, досить цікаве дослідження представила студентка із Полтавського національного технічного університету на тему «Ecological street food», яка привезла на захист зразки їстівного посуду. Біопосуд пропонується використовувати замість шкідливого пластику під час фестивалів та інших туристичних івентів. Для реалізації свого проекту полтавські студенти планують за рахунок програми міського бюджету придбати прес для виготовлення їстівного посуду з висівок.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі надала наснаги рівненській команді, а підсумкова конференція подала ідеї для подальших наукових досліджень.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи