ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

27 березня 2019 року в конференц-залі навчального корпусу № 1 університету відбулось чергове засідання науково-методичної ради університету. Засідання відкрив голова науково-методичної ради, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк.

Першим питанням, що розглянули члени науково-методичної ради, була інформація Тамари Костюкової, заступника завідувача навчально-методичного відділу, про проект «Порядку організації підвищення кваліфікації та розвитку компетентностей навчально-допоміжного та адміністративного персоналу». Члени науково-методичної ради одностайно ухвалили документ.

Наступною була спільна доповідь Валерія Сороки, заступника голови НМР, та Наталії Ковальчук, завідувача навчально-методичного відділу, про проект Положення про навчальний план освітньої програми Національного університету водного господарства та природокористування. Після жвавих дискусій було ухвалено наступне рішення: створити нову робочу групу з коригування п. 3 Положення: «Вимоги до навчального плану» (п.п. 3.9. «Кількість курсових робіт (проектів)…» та напрацювати пропозиції до документа. Члени НМР одноголосно проголосували за ухвалу рішення.

Про стан розробки документів щодо забезпечення функціонування ВСЗЯВО в університеті розповів Олег Лагоднюк. Інформацію було прийнято членами ради до уваги.

Про доповнення та зміни до Положення про семестровий поточний та підсумковий контроль навчальних досягнень здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом ректора від 27.12.2016 № 726, доповів Федір Швець, директор навчально-наукового центру незалежного оцінювання. Зміни до документа було затверджено членами науково-методичної ради.

Далі Олег Лагоднюк представив на розгляд членів науково-методичної ради проект «Інструктивно-методичні матеріали для проведення експертизи рукописів навчальних видань». Члени НМР одноголосно ухвалили документ.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували до розгляду вченою радою НУВГП та надання грифа «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування»  навчальному  посібнику «Організація та технологія будівельних робіт. Практикум». Автори: А.А. Білецький; С.М. Клімов; О.І. Ольховик; І.А. Рощик.

Також члени ради розглянули та одностайно затвердили 10 примірників  робочих програм навчальних дисциплін для усіх спеціальностей НУВГП; 17 примірників навчально-методичних електронних видань та рекомендували їх до розміщення в репозиторії університету.

В різному Олег Лагоднюк розповів про Міжнародну науково-практичну конференцію «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ» та запросив присутніх до участі. Конференція відбудеться 11–12 квітня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування. За матеріалами науково-практичної конференції буде видано збірник тез. Мета проведення конференції: обговорення актуальних проблем та визначення перспективних напрямків співпраці у сфері вищої, професійно-технічної, позашкільної та середньої освіти в контексті реформування освітнього процесу відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту». Сайт конференції http://comm.nuwm.edu.ua

Олег Анатолійович проінформував про курс «Стартапи та інновації в освіті», який відбудеться в травні поточного року в рамках Школи лідерства під керівництвом Ольги Шахрайчук, яка навчається в Ізраїлі за міжнародною програмою MBA (Master of Business Administration). Також голова науково-методичної ради довів до відома членів НМР інформацію про формування анкети самооцінки роботи в складі науково-методичної ради діючих членів ради.

Більше фото у

Тамара Костюкова,
вчений секретар науково-методичної ради

Читайте також: Третя робоча зустріч учасників Міжнародного проекту TENOR Towards Circular Economy in Organic Farming