Семінар від виробничників

Участь нашого університету в Асоціації «Українське торфове товариство» є закономірною: торф як природний ресурс, торфово-болотні комплекси як об’єкти вивчення і господарювання багато десятиліть перебувають у сфері уваги НУВГП.

27-28 березня було започатковано новий напрям співпраці між нашим університетом і членом Асоціації – Державним концерном «Укрторф»: в ці дні на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся Всеукраїнський тематичний семінар «Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості України». Керівників і спеціалістів торфопідприємств Київської, Сумської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Рівненської областей привітали генеральний директор ДК «Укрторф» А. Озерчук і ректор нашого університету, який є членом правління «Українського торфового товариства».

Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності професор В. Филипчук ознайомив учасників семінару з порядком розслідування нещасних випадків на виробництві, організацією діяльності служби охорони праці, вимогами до ведення документації з охорони праці та іншими питаннями організаційно-методичного характеру.

Доцент В. Гнєушев присвятив свої лекції висвітленню головних шкідливих і небезпечних факторів торфового виробництва, зниженню пожежо-вибухонебезпечності торфобрикетних заводів. Були детально розглянуті процеси самонагрівання торфу в штабелях, заходи та засоби для недопущення самозаймання торфу.

Учасники семінару відмітили змістовність семінару та корисність отриманої інформації.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку