Семінар від виробничників

Семінар від виробничників

Участь нашого університету в Асоціації «Українське торфове товариство» є закономірною: торф як природний ресурс, торфово-болотні комплекси як об’єкти вивчення і господарювання багато десятиліть перебувають у сфері уваги НУВГП.

27-28 березня було започатковано новий напрям співпраці між нашим університетом і членом Асоціації – Державним концерном «Укрторф»: в ці дні на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся Всеукраїнський тематичний семінар «Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості України». Керівників і спеціалістів торфопідприємств Київської, Сумської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Рівненської областей привітали генеральний директор ДК «Укрторф» А. Озерчук і ректор нашого університету, який є членом правління «Українського торфового товариства».

Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності професор В. Филипчук ознайомив учасників семінару з порядком розслідування нещасних випадків на виробництві, організацією діяльності служби охорони праці, вимогами до ведення документації з охорони праці та іншими питаннями організаційно-методичного характеру.

Доцент В. Гнєушев присвятив свої лекції висвітленню головних шкідливих і небезпечних факторів торфового виробництва, зниженню пожежо-вибухонебезпечності торфобрикетних заводів. Були детально розглянуті процеси самонагрівання торфу в штабелях, заходи та засоби для недопущення самозаймання торфу.

Учасники семінару відмітили змістовність семінару та корисність отриманої інформації.

 

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки