Універсіади закладів вищої освіти в Рівненській області. Змагання з настільного тенісу

26 березня 2019 року у спортивному корпусі НУВГП відбулися змагання з настільного тенісу в залік Універсіади закладів вищої освіти в Рівненській області. У змаганнях взяли участь збірні команди НУВГП, РДГУ, МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука та НУ «Острозька академія».

Змагання проводилися за коловою системою. Команда нашого університету провела три результативні зустрічі та набрала 6 очок. У іграх з командами РДГУ та НУ «Острозька академія» наші спортсмени впевнено здобули перемогу. Напруженою видалася гра з командою МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука, де шанси були рівні, але представники нашого ЗВО виявилися сильнішими.

Команда НУВГП стала переможцем турніру та посіла перше місце.

ІІ місце – команда МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука.

ІІІ місце – НУ «Острозька академія».

Четвертими стали спортсмени РДГУ.

Склад команди НУВГП:

Вальчук Ілля;

Криловець Віктор;

Туленіна Ілона.

Вітаємо команду з перемогою!

Пінчук В.Ф.,
тренер збірної команди НУВГП з настільного тенісу,
старший викладач кафедри фізичного виховання

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку