Географи НУВГП відзначили Всесвітній день водних ресурсів

22 березня 2019 року на кафедрі геології та гідрології ННІВГП з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, яке в цьому році проходить під гаслом – «Вода для всіх», студенти 1-го курсу спеціальності 106 «Географія» також приєднались до відзначення цієї дати, ними було організовано фотовиставку зі стінгазетою під однойменною назвою.

У свою чергу, їхній куратор – доцент кафедри геології та гідрології Гопчак Ігор Васильович провів виховну годину у вигляді лекції-екскурсії «Водні ресурси України їх охорона та відтворення», де студенти були ознайомлені з авторськими фотороботами свого куратора «Дельта Дунаю» та «Сіверський Донець – головна водна артерія сходу України».

Вода для всіх, або не залишаючи нікого! – гасло цьогорічного Дня води.

Це, насамперед, означає, що вода, як життєво важливий ресурс – право кожної людини, і не може бути перешкод ані національних, ані гендерних, ані інших у доступі до чистої питної води.

Раціональне використання води і захист навколишнього середовища відіграють особливу роль для життя на планеті. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних водних ресурсів є освіта людей у сфері гідрології, навколишнього середовища, екологічне виховання населення, а особливо підростаючого покоління.

Кафедра геології та гідрології