XLІ Спартакіада студмістечка НУВГП. Змагання з міні-футболу

У період з 19 березня по 22 березня 2019 року на майданчику з синтетичним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з міні-футболу в залік XLІ Спартакіади студмістечка НУВГП.

В змаганнях взяло участь шість команд гуртожитків. Змагання проводилися за коловою системою, кожна з команд зіграла по п’ять ігор. Після перших трьох турів визначилися команди, які претендують на призові місця. Це команди гуртожитків № 1, № 2, № 3 та № 6, і саме між цими командами точилася боротьба за перше місце.

Більшість матчів проходила в запеклій, безкомпромісній боротьбі, де доля зустрічі вирішувалася різницею одного чи двох м’ячів.

За результатами п’яти турів переможцем змагань стала команда гуртожитку № 2, яка виступала в такому складі: Покропивний М., Кононюк Я., Несен П., Чудік Д., Золотун О., Цюрик Д., Окерешко М., Натяжко В., Кравчук О., Верещак М.

Далі місця розподілилися таким чином:

ІІ місце – гуртожиток № 1;
ІІІ місце – гуртожиток № 3;
4 місце – гуртожиток № 6;
5 місце – гуртожиток № 5;
6 місце – гуртожиток № 7.

Також було визначено кращого гравця турніру. Після довгих дискусій суддівська колегія прийшла до висновку, що ним став гравець команди гуртожитку № 2 Окерешко Микола, студент ІV курсу ННІАЗ.

Кособуцький Ю.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
кандидат у майстри спорту з футболу