Сертифікати про стажування у НУВГП отримали студентки з Білорусі

Студентки Білоруського державного технологічного університету  (м. Мінськ) Стефанія Лукашевич та Катерина Лапян завершили стажування  за індивідуальною програмою в НУВГП.

Двотижневе стажування студенток з Білорусі відбувалося в рамках програми академічної мобільності  за грантовим міжнародним освітнім проектом TENOR «Towards Circular Economy in Organic Farming».

Студентки четвертого курсу відвідували практичні заняття, працювали в лабораторіях навчально-наукових інститутів, консультувалися з науковими керівниками стажування.  Окрім того, побували на підприємстві «UKRBIOTAL», яке займається комплексним вирішенням традиційних проблем малих очисних споруд і є лідером в області з  очищення малих об’ємів стічних вод, відвідали комунальне підприємство «Рівнеоблводоканал». В цілому, розширили теоретичні знання та набули практичного досвіду за напрямком свого стажування. І підтвердженням цього стали отримані студентками Сетрифікати про стажування.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю