Перемога гірників в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У період з 20 по 22 березня 2019 року на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» (м. Кривий Ріг) було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 184 «Гірництво».

На конкурс було представлено 22 наукові роботи студентів із 8 університетів України.

За результатами наданих комісії доповідей Дипломом ІІ ступеня нагороджено студента інтегрованої групи спеціальності 184 «Гірництво» Висоцького Івана Васильовича (науковий керівник – д.т.н., професор кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин Маланчук Зіновій Романович).

Для переможців та учасників конференції була проведена екскурсія в музей та кар’єр ПАТ «Південний гірничозбагачувальний комбінат».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень у сфері науки!

Валерій Корнієнко,
кафедр розробки родовищ та видобування корисних копалин