ХХ Універсіада НУВГП з баскетболу

З 18 по 21 березня 2019 року відбулися змагання за першість університету з баскетболу в залік ХХ Універсіади НУВГП. Команди вісьми навчально-наукових інститутів жеребкуванням були поділенні на дві групи:  «А» та «Б». До групи «А» увійшли команди ННІБА, ННМІ, ННІП, ННІВГП, до групи «Б» – ННІАКОТ, ННІЕМ, ННІАЗ, ННІОЗ. Ігри проходили спочатку у групах, де кожна команда зіграла з іншою. У стикових іграх визначалися переможець та призери Універсіади.

У грі за 7-ме місце ННМІ з рахунком 69:28 перемогла команду ННІАЗ. Студенти інституту права у кінці зустрічі за 5-те місце змогли перемогти студентів інституту економіки та менеджменту (53:50).

Бронзовими призерами стала команда навчально-наукового інституту охорони здоров’я, яка була сильнішою за команду навчально-наукового інституту водного господарства (73:68).

Переможцем Універсіади стали студенти навчально-наукового інституту будівництва та архітектури, які у фінальному матчі впевнено обіграли студентів навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки (70:44).

Сотник О.В.,
головний суддя змагань