І етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов

На кафедрі іноземних мов відбувся  перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської та німецької мов. Участь  в олімпіаді взяли студенти усіх ННІ НУВГП.

Олімпіадні завдання передбачали роботу з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання,  письмове та усне мовлення).

Розробкою завдань займалися доцент кафедри, к.пед.н. Літвінчук Альона Теофанівна (англійська мова), старший викладач, к.пед.н. Осіпчук Наталія Василівна (німецька мова).
Оцінювало олімпіадні завдання з англійської мови журі у складі: голова – д.пед.н., проф. М.І. Тадеєва; члени комісії: к.філол.н., доц. Т.В. Крутько, к.пед.н., доц. Л.Є. Купчик, к.пед.н., доц. А.Т. Літвінчук.
Олімпіадні завдання з німецької мови оцінювало журі у складі: голова – д.пед.н., проф. М.І. Тадеєва; члени комісії: к.філол.н., доц. Р.Г. Попович, к.пед.н., доц. Л.Є. Купчик, к.пед.н., ст. викладач Н.В. Осіпчук.

Студенти-переможці (англійська мова):
І місце – Давидчук Антон Валентинович (ПЦБ-42, ННІБА) /викладач – старший викладач Осецька Н. Ф./.
ІІ місце – Живий Ярослав Віталійович (ІСТ-21, ННІАКОТ) /викладач – к.філол.н., доцент Крутько Т. В./.
ІІІ місце – Лисюк Тетяна Володимирівна (ІСТ-11, ННІАКОТ) /викладач – к.пед.н., доцент Купчик Л. Є./.

Студенти, котрих кафедра рекомендує до участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади та викладача, який буде проводити підготовку студентів до участі в олімпіаді:
– Давидчук Антон Валентинович (ПЦБ-42, ННІБА).
Викладач, який буде здійснювати підготовку студента до участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади,– старший викладач Осецька Н. Ф.

Студенти-переможці (німецька мова):
І місце – Семенюк Богдана Андріївна (М-21, ННІЕМ) /викладач – к.філол.н., доцент Попович Р. Г./.
ІІ місце – Браценюк Марія Сергіївна (ОА-41, ННІЕМ) /викладач – к.пед.н., старший викладач Осіпчук Н. В./.
ІІІ місце – Тимощук Інна Ігорівна (МАР-11, ННІЕМ) /викладач – к.пед.н., старший викладач Осіпчук Н. В./.

– Семенюк Богдана Андріївна (М-21, ННІЕМ).

Тетяна Крутько,
кафедра іноземних мов

Читайте також: Ювілейну регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ