Перша річниця навчально-наукового інституту охорони здоров’я

14 березня 2019 року навчально-науковий інститут охорони здоровя відзначив свою першу річницю з дня створення. Щирі слова привітання та побажання ННІОЗ висловив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Сорока Валерій Степанович та почесний гість свята – доктор наук, професор Мушкета Радослав, Президент правління Європейського інституту, декан Факультету суспільних наук і наук про здоров’я (Польща).

Звіти про рік роботи, настанови, побажання та обговорення стратегічних планів на майбутнє висловили директор і засновник ННІОЗ, доктор медичних наук, професор, відмінник освіти України, Григус І.М. та заступник директора з навчально-методичної роботи, завідувач кафедри здоровя людини і фізичної реабілітації, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент Нестерчук Н.Є.

Почесними гостями свята також були заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціальний) «Центр Пагінець», Рівненська гімназія «Гармонія»; Рівненський регіональний центр «Інваспорт», комунальний заклад «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, Рівненський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» № 12, Рівненська українська гімназія, Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради, Рівненська загальноосвітня школа № 22.

Концертну програму розпочали вихованці клубу спортивно-бального танцю «Flash», продовжили студенти ННІОЗ. Також усіх привітали діти Громадської організації «Асоціація батьків дітей інвалідів Baby Sun, які виконали тaнок рoк-н-рол та учні Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів» з піснею «Soon We'll Be Found» та номером «Святкове привітання» у виконанні вокального ансамблю учнів молодших класів «Квіти України».

Студентам було вручено грамоти за успіхи у навчанні, спортивні досягнення та активність і творчість. В свою чергу були нагороджені і викладачі інституту за професіоналізм, плідну працю, величезний внесок у розвиток та становлення ННІОЗ.

Наприкінці свята всі присутні мали можливість почастуватися смачним тортом.

Хай щастить усім, хто пов’язаний долею з нашим ННІОЗ! Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень, впевненості у своїх силах та рішучості до дій, кар’єрного зростання та високих професійних досягнень.

Більше фото у

Іванна Крук,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації