Ювілейна регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ

14 березня 2019 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету було проведено Х Ювілейну регіональну студентську олімпіаду з геометричного моделювання на ПЕОМ, організаторами якої є кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства НУВГП та кафедра технологічної освіти РДГУ. Олімпіада є І етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ. Загалом в олімпіаді взяли участь 24 студенти з НУВГП, РДГУ, Автотранспортного та Технічного коледжів НУВГП м. Рівне, Рівненського коледжу НУБіП, педагогічних коледжів м. Сарни та м. Володимир-Волинський, Костопільський будівельно-технологічний коледж, Млинівський технолого-економічний коледж. Учасникам олімпіади було запропоновано змоделювати за робочим креслеником корпусної деталі її тривимірну модель в одній із САПР. Робота оцінювалася в 112 балів. Студенти показали глибокі теоретичні знання і практичні навички володіння однією із САПР.

Членами журі олімпіади були д.пед.н., професор Козяр М.М., к.с.-г.н., доцент Сасюк З.К., к.пед.н., доцент Фещук Ю.В.

За результатами участі в регіональній олімпіаді визначено переможців серед освітніх закладів:

перше місце – Лагоднюк Павло Степанович, РДГУ;

друге місце – Мельник Василь Вікторович, НУВГП;

третє місце –  Гуменюк Микола Миколайович, НУВГП; Зайченко Сергій Вікторович, РДГУ.

Щиро вітаємо переможців! Віримо у ваші сили та бажаємо перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з геометричного моделювання на ПЕОМ, яка пройде в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського з 3 по 5 травня 2019 р. НУВГП буде представляти студент 3 курсу ННІБА, гр. Б-33 Мельник Василь Вікторович.

Микола Гототюк,
кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання