Концепція дуальної освіти від кафедри маркетингу

6 березня 2019 року на базі Березнівської центральної районної лікарні завідувач кафедри маркетингу НУВГП, доктор економічних наук, професор Мальчик Мар’яна Василівна прочитала лекцію на тему «Взаємодія Національного університету водного господарства та природокористування з медичними закладами в контексті дуальної освіти». Лектор окреслила перспективи та головні вектори співпраці між НУВГП і Березнівською  центральною районною лікарнею, між вищими навчальними й медичними закладами України. Висвітлено результати порівняльного аналізу маркетингу у навчальних і медичних закладах в умовах комерційного і некомерційного маркетингу. Проаналізовано платні освітні послуги закладів вищої освіти і медичних установ. Охарактеризовано потребу менеджменту медичних закладів в освітніх послугах у зв’язку з новими вимогами сьогодення.

З лекцією на тему: «Маркетинг медичних послуг в умовах реформи» виступила  також доцент кафедри маркетингу НУВГП, кандидат економічних наук, доцент Гонтаренко Наталія Адамівна. В лекції було висвітлено питання маркетингового супроводу медичних послуг в умовах комерційної та некомерційної діяльності медичних закладів, охарактеризовано чинники формування позитивного іміджу та покращення взаємодії медичної установи з пацієнтами й контактними аудиторіями.

Відгуки аудиторії на прочитані лекції позитивні. Після лекцій відбулося обговорення актуальних проблем взаємодії вищої освіти та медичної сфери в Україні. Активно обговорювалися профорієнтаційні питання, бакалаврські та магістерські програми НУВГП.

Наталія Гонтаренко,
кафедри маркетингу

Читайте також: Про стажування у Варшавському університеті природничих наук професора Рокочинського А.М.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку