Про стажування у Варшавському університеті природничих наук професора Рокочинського А.М.

У рамках проходження планового стажування у Варшавському університеті природничих наук (Республіці Польща, м. Варшава) професор кафедри водної інженерії та водних технологій ННІВГП НУВГП А.М. Рокочинський мав зустрічі з керівництвом факультету, завідувачами кафедр та провідними професорами за напрямами підготовки: «Інженерія та водне господарство», «Інженерія довкілля» та «Охорона довкілля». Під час зустрічей були обговорені загальні питання щодо вступу, навчання, проходження практик, підготовки та захисту бакалаврських і магістерських випускових робіт.

Професор Рокочинський А.М. прочитав лекцію на тему «Меліорація в Україні» студентам 3-го курсу спеціальності «Гідромеліорація» напряму підготовки «Інженерія та водне господарство», брав участь у семінарі кафедри облаштування довкілля. Були проведені переговори з університетським видавництвом щодо можливого розміщення  наших публікацій в журналі «Scientific Review» та інших виданнях університету, що входять до міжнародних наукометричних баз. Обговорювалась можливість реалізації спільної підготовки за спорідненими спеціальностями з отриманням подвійних дипломів.

Роман Коптюк,
кафедра водної інженерії та водних технологій