Учні вивчали шляхи збереження та зміцнення здоров’я

В рамках річниці створення навчально-наукового  інституту охорони здоров’я в конференц-залі університету відбулася IV науково-методична конференція «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор ННІОЗ Ігор Григус. Ігор Михайлович відмітив актуальність тематики конференції і зазначив, що захід дасть можливість привернути увагу та проаналізувати стан здоров’я населення і зокрема учнівської молоді.

Одну з найважливіших складових здоров’я: фізичну – розглянули та проаналізували в своїх доповідях  представники учнівської молоді Рівненщини. Також висвітлили в своїх виступах учні й інші складові здоров’я: психічну та духовну.

В доповідях учнів йшлося про фізичну культуру, фізичне виховання, іпотерапію, бібліотерапію, муз-арт-природотерапію, народні методи лікування та фітотерапію,  шкідливі звички і їх вплив на фізичний стан та навіть про вади розвитку плоду й фактори, що призвели до цього. Проаналізували учасники також і вплив показників серцево-судинної системи на навчання, презентували східні техніки масажу.

Переможці конференції розташувалися наступним чином:

1 місце:

1. Левицька Олександра з  Клеванської спеціалізованої  ЗОШ № 1 «Емоційне здоров’я людини» (науковий керівник: С.В. Махиніч).
2. Григус Валерія  з Рівненської гімназії  «Гармонія», 7 клас «Східні техніки масажу»  (науковий керівник: М.М. Балаушко).
3. Чернявський Владислав з Рівненської  гімназії «Гармонія», 7 клас «Фізичне виховання» (науковий керівник: М.М. Балаушко).
4. Дзюбук Мар’яна з Костопільської  ЗОШ І ст.-гімназія, 8 клас «Психологічний аналіз гіперактивності учнів молодшого шкільного віку» (науковий керівник: М.О. Шеін).
5. Гарбарук Аніта з  Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22, 10 клас «Вплив показників ССС на результативність навчання школярів» (науковий керівник: О.І. Шелепенко).

2 місце:

1.Собко Андрій з Користинського  НВК І-ІІІ ст., 5 клас «Стан здоров’я нації» (науковий керівник: О.І. Дуй).
2. Красько Маргарита з Рівненської  гімназії «Гармонія», 6 клас «Іпотерапія як інноваційний метод терапії»  (науковий керівник: М.М. Балаушко).
3. Барабаш Лілія з  Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів, 9 клас «Особливості фізичного стану підлітків з різним рівнем оперативної пам’яті» (наукові керівники: О.С. Чуль, О.І. Шелепенко).
4. Василюк  Тетяна та Вознюк Аліна з Комунального закладу  «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, 11 клас «Використання методів музико-арт-природотерапії – один із шляхів покращення здоров’я нації» (науковий керівник: Л.М. Шехтер).
5. Ушакова Софія з Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 11 клас  «Природні засоби догляду за волоссям» (науковий керівник: О.В. Курганова).

3 місце:

1. Огієвич Ярослава з Локницької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, 9 клас «Лікувальна фізична культура» (науковий керівник: Ж.О. Огієвич).
2. Дмитрук Артем з  Клеванської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 12 клас «Особливості застосування різних видів арт-терапії  в роботі з дітьми із порушеннями зору» (науковий керівник: С.В. Гелешко).
3. Дерманська Марія з Рівненської української гімназії, 11 клас «Фітотерапія як напрямок народної медицини»  (науковий керівник: С.Л. Баранюк).
4. Дожук Ігор з Клеванської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 12 клас «ЛФК  як ефективний метод лікування, зміцнення здоров’я, відновлення і підвищення фізичної активності дітей із порушеннями зору»  (науковий керівник: Р.А. Гелешко).
5. Ющук Яна з Рівненської  гімназії «Гармонія», 10 клас «Іпотерія  як інноваційний метод терапії» (науковий керівник: М.М. Балаушко).

Жоден з учасників не залишився поза увагою та отримав дипломи та призи.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,