Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради. Розпочався захід врученням подяк і грамот від РОДА та НУВГП  викладачам університету за підготовку кваліфікованих фахівців, особистий внесок та сумлінну працю.

В «кадрових питаннях» присутні голосували за присвоєння вченого звання доцента  О.Б. Конарівській, О.М. Гладкій та С.В. Середі. Окрім того, члени вченої ради затвердили  зміни у структурі Центру міжнародної освіти і співробітництва та відкриття філії кафедри архітектури та середовищного дизайну  на базі ТОВ “ОРБІТА БУДПРОЕКТ”, акредитаційні справи та інші документи, надали гриф вченої ради підручникам та рекомендували до видання монографію.

У різному ректор Віктор Мошинський  та проректор Олег Лагоднюк анонсували кілька подій і традиційно, наприкінці, присутні привітали іменинників за останній місяць.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,