Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету в НУВГП!

Ви давно мрієте навчитись програмувати? Хочете писати код, але не знаєте з чого почати? Взагалі не в курсі, як працюють програми та вважаєте комп’ютерні науки позаземними надскладними матеріями? Ми розв’яжемо ці проблеми лише за 11 тижнів!

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Про його легендарний статус свідчить те, що з 2015 року Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу «CS50: Основи програмування» у своєму навчальному процесі!

Національний університет водного господарства та природокористування відкриває в своїх стінах офлайн-хаб з проходження цього курсу! Що це означає? Це означає, що будь-хто записаний на цей курс, як і раніше, переглядає онлайн усі лекції, виконує завдання, але за бажанням може абсолютно вільно проконсультуватись із будь-яких питань із нашими фахівцями, отримати допомогу, пояснення, роз’яснення тощо!

Після закінчення курсу ті, хто успішно виконають всі завдання, отримають сертифікати  Prometheus.

Детальніше про сам курс за посиланням.

Зареєструватися до участі в нашому офлайн-хабі можна за посиланням (необхідно обрати локацію - Рівне).

Відділ зв’язків з громадськістю